İstanbul’da Okullar Pazartesi Tatil mi?

HomeDuyuru/Haber

İstanbul’da Okullar Pazartesi Tatil mi?

my-portfolio

İstanbul'da Okullar Pazartesi Tatil mi? Tüm öğrencilerin gözü kulağı istanbul Valisi Ali Yerlikaya'dan gelecek habere kilitlenmiş durumda. Özellikle soğuk havanın etkili olması ve buzlanmadan dolayı öğrenci ve veliler Pazartesi gününün de tatil olmasını bekliyorlar.

2022 ALES Bahar Başvuruları Açıldı
Öğretim Yöntemleri Ve Teknikleri (Yaklaşımları)
Jeolojik Zamanlar ve Yaşanan Durumlar

İstanbul’da Okullar Pazartesi Tatil mi? Tüm öğrencilerin gözü kulağı İstanbul Valisi Ali Yerlikaya‘dan gelecek habere kilitlenmiş durumda. Özellikle soğuk havanın etkili olması ve buzlanmadan dolayı öğrenci ve veliler Pazartesi gününün de tatil olmasını bekliyorlar.

İstanbul’da Okullar Pazartesi Tatil mi?

İstanbul'da Okullar Pazartesi Tatil mi?

İstanbul’da Okullar Pazartesi Tatil mi?

Şuana kadar İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’dan henüz resmi bir açıklama gelmedi. Resmi açıklama yapıldığında sitemizden duyuru yapacağız.

İstanbul’da yoğun kar yağışı devam ederken kentte birçok otobüs seferi yapılamadı, güzergahlar değiştirildi. Bazı noktalarda ise zincirleme trafik kazaları meydana geldi. Vali Yerlikaya, kar yağışının ne kadar süreceğini açıkladı.

İstanbul’da günlerdir idame eden kar yağışı dün tesirini artırdı. Aniden süregelen yağış sebebiyle bazı noktalarda trafik durma noktasına geldi, sürücüler zor anlar yaşadı.

İşte bugün İstanbul’da yaşanan gelişmeler:

İSTANBUL’DA TURUNCU ALARM KALKTI

Vali Yerlikaya, yaptığı paylaşımda ise Meteoroloji Bölge Müdürlüğü’nün son verilerine İstanbul’da turuncu alarm durumunun ortadan kalktığını belirtti.

İSTANBUL BOĞAZI GEMİ TRAFİĞİNE KAPATILDI

İSTANBUL BOĞAZI GEMİ TRAFİĞİNE KAPATILDI

İstanbul Boğazı’nda gemi trafiği, negatif hava koşulları nedeniyle çift yönlü kapatıldı.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada, İstanbul Boğazı’nda Yeniköy-İstinye arasında görüş mesafesinin 100 metre olarak rapor edilmiş olduğu açıklandı.

İstanbul Boğazı’nın tamamında yoğun kar yağışının etkili olması sebebiyle deniz trafiğinin saat 11.20’den itibaren çift yönlü askıya alındığı kaydedilen açıklamada, mahalli trafiğe lüzumlu ikazların tüm sektörlerce yapıldığı bildirildi.

UNKAPANI KÖPRÜSÜ YENİDEN KAPANDI

Unkapanı köprüsü

Unkapanı köprüsü

İstanbul’da Unkapanı Köprüsü bağlantı noktalarında yeniden açılma yaşandı. Köprü bölme yönüne trafiğe kapatıldı.

Çalışmaların arkasından, köprü tekrar trafiğe açıldı.

KAR NEDENİYLE YOLDA BIRAKILAN ARAÇLAR TRAFİĞİ AKSATIYOR

İstanbul’da dün gece etkili olan kar yağışı esnasında D-100 kara yolunun kenarına bırakılan otomobiller, trafikte belli süre mesele oluşturuyor.

Kentte dün gece yağan kar, trafiği negatif etkiledi. Yollarda ilerlemekte güçlük çeken bazı sürücüler, çalgılarını D-100 kara yolunun kenarına bıraktı.

Kadıköy, Üsküdar ve Ataşehir’de D-100 kara yolu, yan yollar ile otobüs duraklarının önüne bırakılan çok sayıda otomobil ve minibüs, yolda hızlı seyreden araçlar için tehlike oluşturuyor.

Durakların önüne bırakılan çalgılar otobüs ve minibüs sürücülerinin zorlanmasına niçin olurken, zaman zaman trafik akışını da engelliyor.

KAĞITHANE’DE FACİADAN DÖNÜLDÜ

Kağıthane’de buzlanan sokakta çıkamayan hafifçe ticari araca, o anda süratle gelen bir otomobil çarptı. Kazada 2 kişi aracın altında kalmaktan son anda kurtulurken, büyük bir faciadan dönüldü.

ÜMRANİYE’DE İETT OTOBÜSÜ KAZA YAPTI

Ümraniye’de buzlanan sokakta sürücüsünün direksiyon hakimiyetini yitirdiği İETT otobüsü, önce park halindeki otomobile, daha sonrasında da aydınlatma direğine çaparak kaza yaptı.

AMBULANSIN DA KARIŞTIĞI ZİNCİRLEME KAZA

Esenyurt’ta dün akşam saatlerinde yokuş yukarı çıkamayan ambulans yolda kaldı. Bu sırada yokuştan aşağı inmeye çalışan taksi ambulansa çarptı. Ambulans da çarpmanın etkisiyle arkada duran otomobile çarptı. Zincirleme kazada yaralanan olmazken, arabalarda hasar meydana geldi.

Alıntı Haber7

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0