İBB’ye Memur Alımı – 8.996 TL Maaşla

HomeMemur Alımı

İBB’ye Memur Alımı – 8.996 TL Maaşla

my-portfolio

8.996 TL Maaşla İBB'de Memur Olmak İster misiniz?

Kültür ve Turizm Bakanlığı 206 Memur Alacak
Sağlık Bakanlığı 20 Bin Memur Alımı Yapacak! Kadro Dağılımı ve Şartlar
82 Makinist Alımı Yapılacak

İBB’ye Memur Alımı yapılacak. İETT bünyesinde olmak üzere 8 bin 996 TL net maaşla yeni memur alımı Mayıs ayı başvuruları alınacak. İstanbul Büyükşehir Belediye İBB kadrolu memur alımı başvuruları Mayıs ayında başlıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediye “İBB” bünyesinde İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri “İETT” bünyesinde kadrolu Genel İdari Hizmetler GİH sınıfı 6. Derece kadrolara memur alımı Mayıs ayı başvuruları alınacak. İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü yazılı ve sözlü sınavla yeni müfettiş yardımcısı alımı süreci…

8.996 TL Maaşla İBB'ye Memur Alımı

8.996 TL Maaşla iBB memur alımı başvuru şartları

İBB’ye Memur Alımı Yapılacak

Adayların başvuru için 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki genel şartlara haiz olması, KPSS’den en az 80 ve üzeri alması, 35 yaşını doldurmamış olması, askerlikle ilişiği olmaması ve diğer şu özel şartlara haiz olması gerekiyor.

Müfettişlik mesleğini yerine getirmesini engelleyecek herhangi bir sağlık problemi olmaması ile daha önce İETT Müfettiş Yardımcılığı sınavına iki defadan fazla katılmamış olması şartları yer alıyor.

İETT kadrolu kamu memur alımı mezuniyetler

Adayların başvuru için Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile en az dört yıl lisans eğitimi veren ve bu okullara denkliği YÖK tarafından kabul edilen yurt dışındaki üniversitelerden mezun olması gerekiyor.

İBB’ye Memur Alımı

 

İBB‘ye Memur Alımı

Kamu personel alımı başvuru süreci

İETT için başvurular 9 Mayıs 2022 ile 20 Mayıs 2022 tarihleri arasında online olarak yapılabilecektir. Sürece dair gerekli başvuru kılavuzu ise şu şekildedir:

İBB’ye Memur Alımı

iett-personel-alimi-1

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0